Nemám ho ráda ...!!

9. září 2011 v 20:50

Téma týdne: "Sourozenci"

Ne opravdu, nemám, je to troubelín z troubelíniště co dělá jen samé hlouposti a není v něm ani kapka normálnosti, ostatně jako ve zbytku celé naší rodiny. Bojím se, že se tohle blbinkaření dědí a že se tim postihne i další generace, někdy mi příjde, že to chytlo i naše psy, tak se to možná přenáší vzduchem či co. Těžko říct, je to prostě nemoc a bratr někdy trpí aaaaaažžž moc:)
Ano, mám bráchu, ano je mladší a většina lidí ho zná jako introverta s děsivým pohledem. Já ho prokoukla, když se rozjede nejsou na něm najednou stopy po introvertění, když chytne slinu spadne celá jeho ublížená skořápka a my se řácháme a nevíme kdy přestat.
Bože díky, že jich není víc, že je jen jeden, i to je někdy moc. Moc přeJakubováno, že mi někdy stojí vlasy na hlavě, když přijdu normálně do kuchyně a on mě tak odzbrojí, že ani nevím jak se jmenuji, když odcházím. Kdyby jich tady pobíhalo jen nepatrně více, muselo by na dvěřích být přibyto takový to oznámení pro návštěvy, něco jako vstup na vlastní nebezpečí, nebo ta psí cedulka "já sem u vrat"..znáte to.
Je to puberťák se srdcem 16letého a datem na občance značící pár dní do plnoletosti. Je to blázen, co jednu minutu dokáže chodit po domě a prospěvovat si "Konožka, nožka, zlatá ponožka" a v minutě druhé mě zpražit, že se chovám jako blázen když si tancuju a prospěvuju při paření Farm frenzy na notebooku.
Blázen s bláznem skrytým v bláznovi tak moc, že to na první pohled není vidět a na druhý pohled si člověk říká, že to není ani možný, jak moc je to skrytý až očividný.

Co jen říct závěrem, snad jen, že všechny "špatné" vlastnosti co jsem tady na něj provalila mám vlastně i já a i když mě to tíží a dělá mi to obrovský problém to vyslovit, natož to takto veřejně odhalit, sme naprosto totálně opravdovsky úplně stejný. Stejný blázni se stejně šílenýma nápadama a stejně poblázněným slovníkem. Oba si dáváme pamprlačinky s mamrládou, koukáme na džomedži a roztáčíme mamku do nepříčetnosti.
Život bereme s nadhledem a říkáme si, že normální je většina a většina je stádo.. a my nejsme ani jedno, ani vetšina ani stádo, jedeme si podle svého i když to občas vypadá dost zmagořele.. jen si říkám, není moc velká mezera mezi bláznem a géniem, tak kdo ví, třeba sme nakonec úplně geniální :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 9. září 2011 v 21:40 | Reagovat

super blog,navštiv též můj,dík

2 tlb5 tlb5 | Web | 9. září 2011 v 22:58 | Reagovat

pekne napísané inak pozývam ťa na môj blog máš to tu pekné :)

3 Juli Juli | Web | 10. září 2011 v 15:12 | Reagovat

Moc pěkně jsi to napsala, líbí se mi to (:

4 bed bed | 18. dubna 2012 v 20:44 | Reagovat

.... že :
chytilo to aj psy. :-)))))
Ja nemám, bráchu, sestru, mámu, tátu, psa,
a iné zviera. Ale 3 veľké potomky, a 4 vnúčatá.
Niekedy z nich blbnem tiež, a niekedy blbnem s nimi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama